Viktor

Možná si nejste jistí, zda jsem ten správný učitel pro vás.
Níže jsou 3 důvody, které vám mohou pomoci se rozhodnout:

Mám kvalifikaci

Už v roce 2006 jsem odborně připravoval a školil investiční specialisty v ČSOB. V roce 2007 jsem získal ve Spojených státech amerických mezinárodně uznávaný titul Certified Financial Planner. Za posledních 9 let jsem napsal přes 30 odborných článků, publikovaných v odborných časopisech, novinách a internetových serverech. Čtu knihy a odborné publikace (nespočítáno), navštěvuji domácí i zahraniční investiční konference a sám se bez přestání učím od nejlepších na světě. Mými živými investičními kurzy prošlo přes 1.000 finančních poradců.

Mám zkušenosti

Sám jsem začínal jako finanční poradce. Dnes řídím poradenskou společnost a našim poradcům pomáhám dohlížet na investice klientů přesahující 1,5 Miliardy korun. Sestavoval jsem investiční portfolia úspěšným podnikatelům, slavným sportovcům i stovkám drobných investorů. Poradci a jejich klienti, kteří dodržují prověřené investiční principy, které na akademii učím, neprodělali za celých 9 let investováním ani korunu.

Mám poslání

„Dávat lidem finanční svobodu“. Pomáhat lidem vybudovat dostatečné finanční rezervy, které budou generovat potřebný doživotní příjem. Věřím, že taková finanční svoboda je základním předpokladem šťastného života. A věřím, že si jí dokáže vybudovat každý, kdo chce. Musí se však stát dobrým investorem. Vzdělaní poradci, kteří dokáží inspirovat a vést své klienty po správné investiční cestě, jsou pro mě klíčem k naplnění mého poslání.

„Do investiční akademie dávám to nejlepší, co o investování vím. Slibuji, že během 3 dnů vám předám to nejpodstatnější, co jsem se sám naučil během posledních 10 let. Za 12.000 Korun dostanete vědomosti, které mě samostného stály přes 1.000.000 Korun. Neváhejte proto, a udělejte první důležitý krok .“

ReferenceCo o akademii říkají studenti